Kontakt z nami

+48 600 111 583 | INSTAGRAM Hajde - Day By Day

 

 

 

 

O nas

HAJDE jest marzeniem, które powstało z potrzeby serca pewnego zimowego wieczora 2013 roku na Saskiej Kępie w Warszawie. 
Pierwsze wzory odszywane były na domowym Łuczniku "Ewa" w sypialni. To była pierwsza pracownia HAJDE.

Dziś HAJDE tworzy Aleksandra Poławska.
HAJDE to styl życia, tacy jesteśmy. Marka dla ludzi, dla których natura i jakość ma szczególne znaczenie a podróż i nieustająca ciekawość świata są tym, co kochają.

HAJDE przez wiele lat mieszkało w bajkowym miejscu na poddaszu Domu Zabawy i Kultury Dzik, przedwojennej willi na Mokotowie. Ręcznie wycinamy, szyjemy, dobieramy każdy szczegół.
W naszych projektach nic nie jest przypadkowe. Wszystko ma swoją funkcję, bez zbędnych elementów lub niepraktycznych rozwiązań. Stawiamy na prostotę, jakość i perfekcyjne, polskie wykonanie.
Jako nieliczni  tworzymy wszystko tylko z naturalnych materiałów, takich jak len, konopie, bawełna, drewno, metal. Często w naszych produktach pojawiają się materiały unikatowe – jak szkockie kilty, czy nepalskie i peruwiańskie ręcznie robione tkaniny.

 Słowo HAJDE nie jest przypadkowe, to starosłowiański okrzyk „Naprzód!”.

Nasze produkty inspirowane są nieokiełznaną naturą. Jak to w przyrodzie, każda rzecz jest inna i ma swoje „leśne imię”. Znajdziemy tu wilki, niedźwiedzie, ale też sarny, potoki, wiatr i mgły. Nie straszne są nam nawet największe równikowe deszcze, gdyż część produktów jest wodoodporna. W kolekcji znajdzie się coś dla tych, którzy planują dalekie podróże (plecaki, bukłaki i torby) oraz te całkiem krótkie (piterki, portfele, tytonierki). Kultowy już, przybornik skradł serca wielu kreatywnym duszom.

Chodźcie, zabierzemy Was do lasu, tam można odetchnąć od zgiełku miasta. Powiew wiatru, mech pod stopami i zapach sosny - to nasze inspiracje. Las to synonim przygody, w którą wyruszamy każdego dnia.

Hajduj razem z nami!


Nasz INSTAGRAM

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl